Akcesoria wspinaczkowe

Sprzęt każdego wspinacza obejmuje nie tylko podstawowy szpej wspinaczkowy, ale również wiele dodatkowych elementów, które są niezbędne w trakcie wspinaczki, jak i po jej zakończeniu. Niezwykle przydatne akcesoria wspinaczkowe Climbing Technology to najczęściej drobnostki, o których przypominasz sobie gdy ich zabraknie.

Więcej informacji

Plecak na linę Climbing Technology Falesia

Świetny model przygotowany specjalnie dla wspinaczy, którzy chcą wygodnie przetransportować niezbędny szpej pod ścianę.

 • Dostępne kolory

Torba na linę Climbing Technology City Rope Bag

Climbing Technology City Rope Bag to najprostszy sposób na transport szpeju pod ścianę. Idealnie sprawdzi się w czasie letnich wyjazdów w skały.

 • Dostępne kolory

Spit Climbing Technology Anchor Bolt

Climbing Technology Anchor Bolt to niezawodne i wytrzymałe spity, które pozwolą na pewną instalację punków asekuracyjnych i zjazdowych w skale. Odpowiednio dobrane materiały gwarantują wysoką niezawodność.

 • Dostępne kolory

Lonża Climbing Technology Adv Park YS

Dwuramienna lonża Climbing Technology Adv Park YS zaprojektowana z myślą o parkach linowych pozwoli bezpiecznie przepiąć się pomiędzy kolejnymi odcinkami liny asekuracyjnej. Całość zapewnia dużą wytrzymałość oraz wygodę użytkowania.

 • Dostępne kolory

Lonża Climbing Technology Adv Park I Plus

Niezawodna lonża Climbing Technology Adv Park I Plus z jednym ramieniem to częsty wybór parków linowych. Zastosowanie wytrzymałych materiałów oraz dodatkowe wzmocnienia pozwalają na dłuższą eksploatację.

 • Dostępne kolory

Lonża Climbing Technology Adv Park I

Climbing Technology Adv Par I to jednoramienna lonża najczęściej stosowana w parkach linowych. Wykonana z wytrzymałej taśmy doskonale sprawdza się w czasie częstego użytkowania.

 • Dostępne kolory

Pętla Climbing Technology Looper DY

Climbing Technology Looper DY to niezwykle praktyczna pętla wykonana z lekkiej i wytrzymałej Dyneemy. Niezbędny dodatek podczas wspinaczki zarówno w górach, jak i w skałach.

 • Dostępne kolory

Hak Climbing Technology Fifi Tool

Climbing Technology Fifi Tool to niezwykle funkcjonalny hak wykonany z hartowanej stali. Niezbędny element wyposażenia każdego miłośnika wspinaczki hakowej.

 • Dostępne kolory

Pętla Climbing Technology Symmetric Daisy Chain

Climbing Technology Symmetric Daisy Chain to klasyczne rozwiązanie ułatwiające pracę z liną na stanowisku.

 • Dostępne kolory

Lonża Climbing Technology Multi Chain

Climbing Technology Multi Chain to innowacyjny „daisy chain”, oferujący wysoką wytrzymałość i maksimum bezpieczeństwa. Doskonale zastępuje tradycyjne rozwiązania.

 • Dostępne kolory

String Climbing Technology Fixit

Climbing Technology Fixit to gumowy stabilizator skutecznie zapobiegający obracaniu się dolnego karabinka w ekspresie. Gwarantuje maksymalną wygodę w trakcie wpinania liny.

 • Dostępne kolory

Taśma Climbing Technology Extender NY PRO

Climbing Technology Extender NY PRO to poszerzane tasiemki do ekspresów zapewniające maksymalny komfort użytkowania. Często wybierane do patentowania dróg, a także na drogi sportowe.

 • Dostępne kolory

Taśma Climbing Technology Extender NY

Trwałe tasiemki do ekspresów Climbing Technology Extender NY wykonane z niezawodnego poliamidu oferują bardzo wysoką wytrzymałość. Doskonały wybór do często użytkowanych ekspresów, a także do wspinaczki sportowej.

 • Dostępne kolory

Taśma Climbing Technology Extender DY

Climbing Technology Extender DY to tasiemki do ekspresów wykonane z niezawodnej Dyneemy. Charakteryzują się wyjątkowo niską wagą, która pozwala dodatkowo zmniejszyć wagę szpeju.

 • Dostępne kolory

Lonża Climbing Technology Ypsilon

Asymetryczna lonża Climbing Technology Ypsilon znajduje mnóstwo zastosowań zarówno w czasie prac wysokościowych, jak i wspinaczki. Niezwykle wszechstronne rozwiązanie, cechujące się wysoką niezawodnością i wytrzymałością.

 • Dostępne kolory

Ławeczka Climbing Technology Foot Steps

Climbing Technology Foot Steps to bardzo wytrzymała ławeczka do wspinaczki hakowej, która zapewnia dużą wygodę użytkowania.

 • Dostępne kolory

Pętla nożna Climbing Technology Foot Loop

Climbing Technology Foot Loop to wytrzymała i komfortowa w użytkowaniu pętla nożna, niezbędna podczas takich aktywności jak wspinaczka hakowa czy eksploracja jaskiń.

 • Dostępne kolory

Czołówka Climbing Technology Lumex Pro

Climbing Technology Lumex Pro to dopracowana czołówka, która doskonale sprawdzi się na ścianie po zapadnięciu zmroku.

 • Dostępne kolory

Plecak Climbing Technology Magic Pack

Climbing Technology Magic Pack to minimalistyczny plecak wspinaczkowy doskonale sprawdzający się na ścianie, jak i via ferratach. Świetnie spisuje się do transportowania szpeju, a kiedy jest nieużywany można go schować do niedużego pokrowca.

 • Dostępne kolory

Rękawiczki Climbing Technology Progrip Ferrata

Rękawiczki z krótkimi palcami zaprojektowane z myślą o pokonywaniu dróg typu via ferrata. Wysokiej jakości materiały gwarantują maksymalną wytrzymałość, a odpowiednio dobrany krój oferuje optymalne dopasowanie do dłoni.

 • Dostępne kolory

Rękawiczki Climbing Technology Progrip Plus

Climbing Technology Progrip Plus to bardzo wytrzymałe rękawice do pracy z liną, zaprojektowane specjalnie z myślą o intensywnym użytkowaniu.

 • Dostępne kolory

Rękawiczki Climbing Technology Progrip

Climbing Technology Progrip to stosunkowo lekki, ale bardzo wytrzymałe skórzane rękawice, które doskonale ochronią dłonie podczas prac z liną.

 • Dostępne kolory

Ochrona liny Climbing Technology Spiroll

Osłona na linę to w wielu sytuacjach konieczność, która pozwoli uniknąć jej łatwego uszkodzenia. Najczęściej stosowana w pracach wysokościowych, jednak przyda się również w skałach czy we wspinaczce lodowej.

 • Dostępne kolory

Stuptuty Climbing Technology Prosnow Gaiter

Climbing Technology Prosnow Gaiter to ochraniacze przeciwśnieżne zaprojektowane do zimowych trekkingów, zdobywania alpejskich szczytów, a nawet wspinaczki lodowej.

 • Dostępne kolory

Worek Climbing Technology Carrier

Bardzo wytrzymały worek Climbing Technology Carrier pozwoli przenieść zarówno sprzęt do prac wysokościowych, jak i wspinaczki sportowej. Duży otwór umożliwi bardzo łatwy dostęp do wnętrza.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Hammer Lodge

Niezwykle praktyczny karabinek sprzętowy doskonały do przenoszenia narzędzi w czasie prac wysokościowych i wspinaczki w skałach. Pozwala na łatwy dostęp do sprzętu i umożliwia zachowanie wzorowego porządku w szpeju.

 • Dostępne kolory