Akcesoria

Akcesoria do prac wysokościowych to wszystkie niezbędne elementy, które ułatwiają prawidłowe i bezpieczne wykonanie prac. Często zwiększają wygodę i ergonomię czy pozwalają zachować maksymalny porządek w narzędziach.

Więcej informacji

Uprząż Climbing Technology Alp Tec 2 QR

Climbing Technology Alp Tec 2 QR to biodrowa uprząż do prac na wysokości zapewniająca świetne pozycjonowanie na stanowisku pracy.

 • Dostępne kolory

Uprząż piersiowa Climbing Technology Alp Top 2

Climbing Technology Alp Top 2 to szelki pozwalające przekształcić model Alp Tec 2 w pełną uprząż roboczą.

 • Dostępne kolory

Uprząż robocza Climbing Technology Work Tec 140

Climbing Technology Work Tec 140 to lekki model doskonale spisujący się w pracach na powierzchniach poziomych i o nachyleniu do 30°. Całość doskonale współpracuje z systemami zabezpieczającymi przed upadkiem z wysokości.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Truck

Karabinek sprzętowy Climbing Technology Truck to niezwykle funkcjonalne akcesorium, które pozwoli na szybki dostęp do najpotrzebniejszych narzędzi i przyrządów.

 • Dostępne kolory

Pętla nożna Climbing Technology Foot Loop

Climbing Technology Foot Loop to wytrzymała i komfortowa w użytkowaniu pętla nożna, niezbędna podczas takich aktywności jak wspinaczka hakowa czy eksploracja jaskiń.

 • Dostępne kolory

Czołówka Climbing Technology Lumex Pro

Climbing Technology Lumex Pro to dopracowana czołówka, która doskonale sprawdzi się na ścianie po zapadnięciu zmroku.

 • Dostępne kolory

Osłona Climbing Technology Visor G

Climbing Technology Visor G to osłona oczu dopasowana do kasku CT X-Arbor. Świetnie zabezpieczy oczy, zapewniając jednocześnie pełen komfort pracy oraz bardzo dobrą widoczność.

 • Dostępne kolory

Kask Climbing Technology X-Arbor

Climbing Technology X-Arbor to wszechstronny model kasku do prac wysokościowych zapewniający duży komfort użytkowania. Otwory wentylacyjne zapewniają pełną wygodę nawet w czasie cieplejszych dni.

 • Dostępne kolory

Osłona oczu Climbing Technology Visor WS

Climbing Technology Visor WS to osłona oczu przystosowana do zamontowania w kasku do prac wysokościowych Work Shell. Skutecznie ochrania oczy, zapewniając jednocześnie bardzo dobrą widoczność.

 • Dostępne kolory

Kask Climbing Technology Work Shell

Climbing Technology Work Shell to dopracowany kask przeznaczony do robót wysokościowych. Wysoka wytrzymałość i wygoda użytkowania sprawiają, że doskonale spisuje się podczas długich godzin pracy.

 • Dostępne kolory

Trójkąt ewakuacyjny Climbing Technology Rescue Triangle

Niezawodny trójkąt ratowniczy idealny do ewakuacji ludzi. Dwa tryby użytkowania pozwalają optymalnie dostosować jego rozmiar zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

 • Dostępne kolory

Uprząż Climbing Technology Work Tec

Climbing Technology Work Tec to pełna uprząż robocza, którą zaprojektowano z myślą o pracach na powierzchniach płaskich lub o niedużym nachyleniu, gdzie istnieje ryzyko upadku z wysokości. Całość posiada niską wagę i jest bardzo intuicyjna w użytkowaniu.

 • Dostępne kolory

Uprząż Climbing Technology Alp Tec

Climbing Technology Alp Tec to biodrowa uprząż do prac na wysokości oferująca maksymalną wygodę. Aż 3 punkty do pozycjonowania pozwalają zająć optymalną pozycję w trakcie robót.

 • Dostępne kolory

Rękawiczki Climbing Technology Progrip Ferrata

Rękawiczki z krótkimi palcami zaprojektowane z myślą o pokonywaniu dróg typu via ferrata. Wysokiej jakości materiały gwarantują maksymalną wytrzymałość, a odpowiednio dobrany krój oferuje optymalne dopasowanie do dłoni.

 • Dostępne kolory

Rękawiczki Climbing Technology Progrip Plus

Climbing Technology Progrip Plus to bardzo wytrzymałe rękawice do pracy z liną, zaprojektowane specjalnie z myślą o intensywnym użytkowaniu.

 • Dostępne kolory

Rękawiczki Climbing Technology Progrip

Climbing Technology Progrip to stosunkowo lekki, ale bardzo wytrzymałe skórzane rękawice, które doskonale ochronią dłonie podczas prac z liną.

 • Dostępne kolory

Ochrona liny Climbing Technology Spiroll

Osłona na linę to w wielu sytuacjach konieczność, która pozwoli uniknąć jej łatwego uszkodzenia. Najczęściej stosowana w pracach wysokościowych, jednak przyda się również w skałach czy we wspinaczce lodowej.

 • Dostępne kolory

Worek Climbing Technology Carrier

Bardzo wytrzymały worek Climbing Technology Carrier pozwoli przenieść zarówno sprzęt do prac wysokościowych, jak i wspinaczki sportowej. Duży otwór umożliwi bardzo łatwy dostęp do wnętrza.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Hammer Lodge

Niezwykle praktyczny karabinek sprzętowy doskonały do przenoszenia narzędzi w czasie prac wysokościowych i wspinaczki w skałach. Pozwala na łatwy dostęp do sprzętu i umożliwia zachowanie wzorowego porządku w szpeju.

 • Dostępne kolory

Młotek Climbing Technology Thunder Hammer

Dobrzy wyważony młotek skalny to niezbędny sprzęt na wielu alpejskich drogach wspinaczkowych, jak i podczas prac wysokościowych. Doskonale sprawdza się w czasie wspinaczki hakowej i nie tylko.

 • Dostępne kolory

Raczki Climbing Technology Mini Crampon 6p

Climbing Technology Mini Crampon 6p to nieco bardziej rozbudowane raczki turystyczne służące do przemieszczania się po zaśnieżonych i oblodzonych powierzchniach.

 • Dostępne kolory

Raczki Climbing Technology Ice Traction Crampons Plus

Raczki turystyczne Climbing Technology Ice Traction Crampons to doskonałe rozwiązanie podczas przemierzania zaśnieżonych ścieżek. Sprawdzą się z lekkim obuwiem turystycznym, a nawet w warunkach miejskich, kiedy miasto przykryje gruba warstwa białego puchu.

 • Dostępne kolory