Czekany

Niezawodne czekany Climbing Technology pozwalają na bezpieczne przemierzanie oblodzonych szlaków, asekurację w wymagającym terenie, a także wspinaczkę w lodzie. To dopracowane narzędzia, które pozwalają na bezpieczne przemieszczanie się na większych wysokościach w okresie zimowym.

Więcej informacji

Czekan Climbing Technology Hound Plus

Climbing Technology Hound Plus to nieco bardziej zaawansowany czekan do turystyki górskiej, sprawdzający się w wielu zimowych aktywnościach.

 • Dostępne kolory

Czekan Climbing Technology Dron Plus

Dopracowany czekan doskonale spisujący się w zróżnicowanym terenie górskim, który świetnie sprawdza się na północnych stokach oraz w mikście.

 • Dostępne kolory

Czekan lodowy Climbing Technology North Couloir Adze

Najbardziej zaawansowany czekan w ofercie marki Climbing Technology przygotowany z myślą o doświadczonych wspinaczach. Idealnie sprawdza się na lodospadach, a dzięki możliwości zmiany ostrza może być także przystosowany do drytoolingu lub w teren mikstowy.

 • Dostępne kolory

Czekan lodowy Climbing Technology North Couloir Hammer

Climbing Technology North Couloir Hammer to typowo techniczny model przeznaczony do wspinaczki lodowej oraz drytoolingu. Wybierany przez najbardziej doświadczonych wspinaczy, pozwala pokonywać najtrudniejsze ściany świata.

 • Dostępne kolory

Wspornik Climbing Technology Bumper

Climbing Technology Bumper to dopasowany do czekanów CT North Couloir oraz Dron Plus wspornik, który zapobiega łatwemu zsuwaniu się dłoni z uchwytu.

 • Dostępne kolory

Obciążniki Climbing Technology Impact Hammer

Climbing Technology Impact Hammer to obciążniki dostosowane do czekana North Couloir, które pozwalają na jego wyważenie w zależności od potrzeb.

 • Dostępne kolory

Wspornik dłoni Climbing Technology Change Over

Climbing Technology Change Over to kompatybilny z czekanem North Couloir wspornik dłoni, który zapewnia dodatkowe wsparcie, a także umożliwia sprawną zmianą rąk.

 • Dostępne kolory

Czekan turystyczny Climbing Technology Alpin Tour Plus

Klasyczny czekan w ofercie włoskiego producenta dodatkowo wzbogacony o uchwyt na dłoń, przez co zapewnia maksymalną precyzję w czasie wykuwania stopni oraz w bardziej stromym terenie. Doskonały wybór do turystyki lodowcowej oraz górskiej.

 • Dostępne kolory

Pętla Climbing Technology Drag Tour

Pętla nadgarstkowa Climbing Technolgy Drag Tour do czekanów turystycznych to świetny wybór dla miłośników zimowych wyjść w góry. Optymalnie zabezpieczy przed przypadkowym upuszczeniem czekana i pozwoli na komfortowe pokonywanie zaśnieżonych szlaków.

 • Dostępne kolory

Osłona Climbing Technology Pick Cover

Climbing Technology Pick Cover to wszechstronna osłonka na ostrze czekana, która uchroni pozostały ekwipunek przed uszkodzeniem w czasie jego transportu.

 • Dostępne kolory

Osłona Climbing Technology Head Cover

Climbing Technology Head Cover to funkcjonalna osłona na ostrze i łopatkę czekana. Kompatybilna z większością modeli, pozwoli ochronić pozostały ekwipunek przed przypadkowym uszkodzeniem.

 • Dostępne kolory

Czekan Climbing Technology Hound G

Czekan Climbing Technology Hound G to klasyczny model znajdujący zastosowanie w trekkingu zimowym oraz turystyce górskiej na trudniejszych szlakach. Model ten wyróżnia się wśród innych wyjątkową ergonomią oraz wszechstronnością, zapewniając każdemu użytkownikowi maksymalną niezawodność.

 • Dostępne kolory

Czekan Climbing Technology Alpin Tour

Climbing Technology Alpin Tour to czekan, który od wielu już sezonów podbija serca miłośników gór. Prosta i dopracowana w najmniejszych szczegółach konstrukcja gwarantuje wysoką wszechstronność i funkcjonalność.

 • Dostępne kolory

Czekan Climbing Technology Alpin Tour Light

Climbing Technology Alpin Tour Light to bardzo lekki czekan zaprojektowany z myślą o specjalnym wykorzystaniu. Wybierany najczęściej przez osoby minimalizujące wagę bagażu. To także idealny czekan skiturowy.

 • Dostępne kolory

Czekan Climbing Technology Agile Plus Ice Axe

Climbing Technology Agile Plus Ice Axe to jeden z najlżejszych czekanów dostępnych na rynku. Wyspecjalizowana konstrukcja tworzy idealny czekan skitourowy i górski, który optymalnie sprawdzi się podczas wypraw z minimalnym bagażem.

 • Dostępne kolory

Czekan Climbing Technology Agile Ice Axe

Niezwykle lekki czekan do zadań specjalnych. Doskonale sprawdza się miłośnikom skitouringu i ultralekkiego ekwipunku.

 • Dostępne kolory