Ekspresy

Ekspresy wspinaczkowe to najbardziej charakterystyczny charakterystyczny element szpeju. Niezbędne zarówno na sztucznej ściance, krótkich drogach w skałach, jak i we wspinaczce wielkościanowej.

Więcej informacji

Ekspres Climbing Technology Aerial Pro Set Dyneema

Ekspres wspinaczkowy Climbing Technology Aerial Pro Set Dyneema to lekki model wyposażony w zaawansowane karabinki. Dobrze sprawdza się we wspinaczce sportowej i tradowej.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Nimble Evo Set Dyneema

Climbing Technology Nimble Evo Set Dyneema to jeden z najbardziej zaawansowanych ekspresów w ofercie włoskiego producenta. Wysoka wytrzymałość oraz niezwykle poręczne karabinki czynią z niego optymalny wybór do wspinaczki sportowej, gdzie liczy się precyzja.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Nimble Evo Set NY

Climbing Technology Nimble Evo Set NY to niezwykle wytrzymały i poręczny ekspres sportowy dla doświadczonych wspinaczy, którzy pokonują coraz trudniejsze drogi wspinaczkowe.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Nimble Evo Set NY Pro

Climbing Technology Nimble Evo Set NY Pro to topowy ekspres wspinaczkowy włoskiego producenta szpeju wyposażony w poszerzaną taśmę poliamidową, która gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania na wymagających drogach sportowych.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Aerial Pro Set NY

Climbing Technology Aerial Pro Set NY jest niezwykle lekkim i wytrzymałym ekspresem, który dzięki zastosowaniu bardzo szerokiej taśmy poliamidowej optymalnie sprawdzi się podczas patentowania oraz na drogach sportowych.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Lime Set Dyneema

Ekspres wspinaczkowy Climbing Technology Lime Set Dyneema to jeden z najpopularniejszych modeli w ofercie włoskiego producenta.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Lime M-Set Dyneema

Climbing Technology Lime-M Set Dyneema to ekspres wspinaczkowy o wielu zastosowaniach. Łączy w sobie zalety, jakie oferują karabinki z tradycyjnym zamkiem i druciane.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Lime W-Set Dyneema

Climbing Technology Lime-W Set Dyneema to najlżejszy ekspres z tej serii. Optymalnie przystosowany do wspinaczki wielowyciągowej na drogach sportowych, gdzie pozwoli zaoszczędzić kilka gramów.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Lime Set NY

Climbing Technology Lime Set NY to wytrzymały i maksymalnie wszechstronny ekspres wspinaczkowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie wspinaczki sportowej, jak i w zastosowaniach górskich.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Lime Set NY Pro

Climbing Technology Lime Set NY Pro to ekspres wspinaczkowy z bardzo szeroką tasiemką poliamidową, który optymalnie sprawdza się na drogach sportowych.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Fly-weight Evo Alpine Set

Climbing Technology Fly-Weight Alpine Set to ultralekki ekspres wspinaczkowy z długą taśmą zaprojektowany z myślą o wspinaczce tradowej.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Fly-weight Evo Set

Climbing Technology Fly-Weight Evo Set to najbardziej kompaktowe ekspresy wśród szpeju produkowanego przez włoską markę. Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników wspinaczki wielkościanowej.

 • Dostępne kolory

Ekspres Climbing Technology Basic Set Pad

Climbing Technology Basic Set to podstawowy ekspres wspinaczkowy zaprojektowany z myślą o osobach zaczynających swoją przygodę ze wspinaczką, a także do częstych treningów na drogach sportowych.

 • Dostępne kolory