Elementy łączące i kotwiczące

Elementy łączące i kotwiczące to niezbędna część wszystkich prac na wysokości oraz tych z dostępem linowym. Pozwalają odpowiednio przygotować stanowisko da asekuracji, a także umożliwiają zachowanie na nim maksymalnego porządku.

Więcej informacji

Karabinek owalny Climbing Technology Pillar WG HC

Climbing Technology Pillar WG HC to karabinek o owalnym kształcie wyposażony w wygodny w obsłudze zamek Twist Lock oraz dodatkową powłokę Hard Coat, która zwiększa jego żywotność przy intensywnym użytkowaniu.

  • Dostępne kolory

Spit Climbing Technology Anchor Bolt

Climbing Technology Anchor Bolt to niezawodne i wytrzymałe spity, które pozwolą na pewną instalację punków asekuracyjnych i zjazdowych w skale. Odpowiednio dobrane materiały gwarantują wysoką niezawodność.

  • Dostępne kolory

Pętla Climbing Technology Loop Ankor

Pętla Climbing Technology Loop Ankor została wykonana z poliamidowej taśmy rurowej i znajdzie zastosowanie w czasie prac wysokościowych służąc do budowy wytrzymałych stanowisk.

  • Dostępne kolory

Taśma Climbing Technology Web Ankor

Niezwykle funkcjonalna taśma Climbing Technology Web Ankor została przeznaczona do zastosowania w czasie prac wysokościowych i posłuży do zakładania stanowisk w oparciu o elementy konstrukcji.

  • Dostępne kolory

Płytka stanowiskowa Climbing Technology Cheese Plate L

Climbing Technology Cheese Plate L to niezwykle wytrzymała płytka stanowiskowa wykonana z lekkich stopów kutych na gorąco. Duża liczba otworów pozwoli na wpięcie większości karabinków i stworzenie skomplikowanego stanowiska.

  • Dostępne kolory