Karabinki i haki zaczepowe

Karabinki i haki zaczepowe to najbardziej charakterystyczne elementy wchodzące w skład sprzętu do prac na wysokości. Wyjątkowo dopracowane konstrukcje marki Climbing Technology zapewniają nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale również wysoką ergonomię pracy.

Więcej informacji

Karabinek owalny Climbing Technology Pillar Pro WG

Climbing Technology Pillar Pro WG to wygodny w obsłudze karabinek owalny, który świetnie sprawdza się w pracach wysokościowych i wspinaczce.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology K-Advance Shell

Karabinek do lonży Climbing Technology K-Advance Shell z automatyczną blokadą zamka i niezwykle intuicyjnym otwieraniem gwarantują maksymalną wygodę przemieszczania się wzdłuż stalowych lin.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Pillar Pro SG

Karabinek Pillar Pro SG firmy Climbing Technology znajdzie zastosowanie zarówno w czasie wspinaczki sportowej, jak i prac wysokościowych. Kuty na gorąco i wykonany z lekkich stopów poddanych procesowi anodyzacji cechuje się dużą wytrzymałością.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Concept TGL (Triplex)

Karabinek typu HMS Climbing Technology Concept TGL doskonale sprawdzi się zarówno w czasie wspinaczki sportowej, jak i pracy na wysokości. Duża wygoda operowania i wysoki poziom bezpieczeństwa zadowolą najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących szpeju wysokiej klasy.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Large Steel SG (Screwe Gate)

Wielozadaniowy karabinek Large Steel SG firmy CT cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na obciążenia podłużne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno do prac wysokościowych, jak i zadań ratowniczych.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology D-Shape S-Steel SG

Asymetryczny karabinek D-Shape S-Steel SG pozwoli odpowiednio ustawić obciążenie w czasie prac wysokościowych. Wykonany z nierdzewnej stali, został przystosowany do wymagających warunków.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Axis HMS TG (Triplex)

Karabinek typu HMS o dużych rozmiarach, które ułatwiają wszelkie operacje sprzętowe. Zastosowanie nowoczesnego i wygodnego w obsłudze zamka Triplex zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Axis HMS TGL

Model Axis HMS TGL jest dużym karabinkiem zapewniającym wysoki komfort wszelkich operacji sprzętowych. Nowoczesny zamek i rozwiązanie zapewniające optymalne ułożenie karabinka sprawiają, że niejednokrotnie zaskoczy swoją funkcjonalnością.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Concept SG (Screw gate)

Doskonale zaprojektowany karabinek HMS, który zdobył dużą popularność dzięki perfekcyjnej współpracy z przyrządami asekuracyjnymi.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Concept SGL

Wykonany ze stopów lekkich karabinek osobisty wyposażony w zakręcany zamek oraz system ACL, który pomaga w poprawnym pozycjonowaniu karabinka w czasie asekurowania.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Concept WG (Twist Lock)

Karabinek osobisty Climbing Technology Concept WG o praktycznym kształcie ułatwiającym operacje sprzętowe, wyposażony w wygodny w obsłudze, automatyczny zamek typu Twist Lock.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Concept TG (Triplex)

Climbing Technology Concept TG to zaawansowany karabinek typu HMS, który doskonale współpracuje z przyrządami asekuracyjnymi. Nowoczesny zamek Triplex jest łatwy w obsłudze i świetnie chroni przed przypadkowym otwarciem karabinka.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Pillar SG (Screw gate)

Climbing Technology Pillar SG to wykonany ze stopów lekkich wszechstronny karabinek owalnym kształcie, który znajduje zastosowanie w licznych aktywnościach.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Pillar WG (Twist Lock)

Climbing Technology Pillar WG to intuicyjny w użytkowaniu karabinek owalny, który jest wręcz niezbędną częścią szpeju podczas wspinaczki hakowej, wspinaczki wielkościanowej, eksploracji jaskiń czy akcji ratunkowych.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Pillar TG (Triplex)

Climbing Technology Pillar TG to owalny karabinek z najbardziej zaawansowanym zamkiem Triplex, który zapewnia szybką i wygodną obsługę oraz wysoki stopień bezpieczeństwa.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Pillar Steel SG (Screw gate)

Climbing Technology Pillar Steel SG to stalowy karabinek owalny zaprojektowany z myślą o pracy pod dużym obciążeniem.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Snappy SG (Screw gate)

Climbing Technology Snappy SG to jeden z podstawowych karabinków typu HMS w ofercie włoskiego producenta, który zapewnia dobrą współpracę z przyrządami asekuracyjnymi.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Snappy TG (Triplex)

Climbing Technology Snappy TG należy do grupy niezawodnych karabinków HMS. Model ten wyposażono w zamek typu Triplex z podwójnym zabezpieczeniem, dzięki czemu zapewnia bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Snappy Steel SG (Screw gate)

Climbing Technology Snappy Steel SG to wytrzymały stalowy karabinek HMS zaprojektowany do pracy przy dużych obciążeniach. Niezwykle wszechstronna konstrukcja znajduje zastosowanie przy pracach na wysokości, jak i w ratownictwie.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Snappy Steel TG (Triplex)

Climbing Technology Snappy Steel TG to stalowy karabinek HMS z nowoczesną, automatyczną blokadą zamka Triplex, która zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology D-Shape SG (Screw gate)

Climbing Technology D-Shape SG to D-kształtny karabinek z zakręcanym zabezpieczeniem zamka, stworzony do pracy pod dużym obciążeniem. Charakteryzuje się umiarkowaną wagą i wysoką wytrzymałością w osi podłużnej.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology D-shape TG (Triplex)

Climbing Technology D-Shape TG to bardzo wytrzymały karabinek stworzony do pracy pod większym obciążeniem. D-kształtny korpus zapewnia zwiększoną wytrzymałość, a automatyczny zamek Triplex oferuje maksymalne bezpieczeństwo.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Large TG (Triplex)

Climbing Technology Large TG to duży karabinek D-kształtny o wysokiej wytrzymałości, który jest wykorzystywany przy operowaniu ciężkimi ładunkami.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Large SG (Screw gate)

Climbing Technology Large SG to wielozadaniowy karabinek o dużych rozmiarach, który znajdzie zastosowanie we wspinaczce górskiej i ratownictwie. Całość charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz dużym prześwitem.

 • Dostępne kolory