Karabinki

Wysokiej jakości karabinki przeznaczone do wspinaczki stanowią niezbędny element wyposażenia każdego wspinacza. To podstawa przy składaniu ekspresów, asekuracji, a także wszelkich czynności na stanowisku.

Więcej informacji

Karabinek Climbing Technology Warlock HMS SG

Climbing Technology Warlock HMS SG to dopracowany karabinek osobisty o kompaktowych rozmiarach, który pozwoli zredukować wagę szpeju przy zachowaniu pełnej funkcjonalności w trakcie wspinaczki.

 • Dostępne kolory

Karabinek owalny Climbing Technology Pillar Pro WG

Climbing Technology Pillar Pro WG to wygodny w obsłudze karabinek owalny, który świetnie sprawdza się w pracach wysokościowych i wspinaczce.

 • Dostępne kolory

Karabinek do ekspresów Climbing Technology Nimble Evo B

Climbing Technology Nimble Evo B to ergonomiczny karabinek do ekspresów doskonale sprawdzający się we wspinaczce sportowej.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Aerial Pro S

Climbing Technology Aerial Pro S jest często wybierany do tworzenia lekkich ekspresów wspinaczkowych. Idealny wybór dla doświadczonych wspinaczy.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Aerial Pro B

Climbing Technology Aerial Pro B to lekki karabinek z giętym zamkiem, który świetnie sprawdzi się w ekspresach wykorzystywanych we wspinaczce tradowej.

 • Dostępne kolory

Karabinek owalny Climbing Technology Pillar Pro

Climbing Technology Pillar Pro to wytrzymały karabinek o owalnym kształcie wykorzystywany w pracach wysokościowych, speleologii czy wspinaczce hakowej.

 • Dostępne kolory

Karabinek owalny Climbing Technology Pillar WG HC

Climbing Technology Pillar WG HC to karabinek o owalnym kształcie wyposażony w wygodny w obsłudze zamek Twist Lock oraz dodatkową powłokę Hard Coat, która zwiększa jego żywotność przy intensywnym użytkowaniu.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology K-Classic

Climbing Technology K-Classic to niezawodny karabinek z automatycznym zamkiem idealnie sprawdzający się w lonżach do via ferrat oraz w parkach linowych.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology K-Advance

Climbing Technology K-Advance to karabinek zaprojektowany specjalnie z myślą o wykorzystaniu go w lonżach. Niezawodna konstrukcja zapewnia maksymalną wygodę użytkowania oraz wysoki stopień bezpieczeństwa.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology K-Advance Shell

Karabinek do lonży Climbing Technology K-Advance Shell z automatyczną blokadą zamka i niezwykle intuicyjnym otwieraniem gwarantują maksymalną wygodę przemieszczania się wzdłuż stalowych lin.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Lime SG

Karabinek Climbing Technology Lime SG z zakręcanym zamkiem oferuje maksymalną niezawodność w trudnych warunkach. Jego pozostałe atuty to łatwa obsługa oraz wysoka wytrzymałość.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Lime B

Climbing Technology Lime B to karabinek z giętym zamkiem, który znacznie ułatwia wpinanie liny w ekspres. Maksymalna wygoda użytkowania na wszystkich trudniejszych wpinkach.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Lime WG

Wszechstronny karabinek wspinaczkowy z automatycznym zamkiem typu Twist Lock to świetny wybór dla wszystkich oczekujących maksymalnego komfortu obsługi oraz wysokiej wytrzymałości.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Aerial Pro SG

Karabinek z zakręcanym zamkiem Climbing Technology Aerial Pro SG to fantastyczna konstrukcja, która oferuje bardzo dobrą wytrzymałość przy minimalistycznej wadze. Doskonały szpej w najlżejszej formie.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Pillar Pro SG

Karabinek Pillar Pro SG firmy Climbing Technology znajdzie zastosowanie zarówno w czasie wspinaczki sportowej, jak i prac wysokościowych. Kuty na gorąco i wykonany z lekkich stopów poddanych procesowi anodyzacji cechuje się dużą wytrzymałością.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Concept TGL (Triplex)

Karabinek typu HMS Climbing Technology Concept TGL doskonale sprawdzi się zarówno w czasie wspinaczki sportowej, jak i pracy na wysokości. Duża wygoda operowania i wysoki poziom bezpieczeństwa zadowolą najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących szpeju wysokiej klasy.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Fly-Weight Evo

Ultralekki karabinek do ekspresów znajdujący się w światowej czołówce najlżejszego dostępnego szpeju.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Axis HMS TG (Triplex)

Karabinek typu HMS o dużych rozmiarach, które ułatwiają wszelkie operacje sprzętowe. Zastosowanie nowoczesnego i wygodnego w obsłudze zamka Triplex zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Axis HMS TGL

Model Axis HMS TGL jest dużym karabinkiem zapewniającym wysoki komfort wszelkich operacji sprzętowych. Nowoczesny zamek i rozwiązanie zapewniające optymalne ułożenie karabinka sprawiają, że niejednokrotnie zaskoczy swoją funkcjonalnością.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Concept SG (Screw gate)

Doskonale zaprojektowany karabinek HMS, który zdobył dużą popularność dzięki perfekcyjnej współpracy z przyrządami asekuracyjnymi.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Concept SGL

Wykonany ze stopów lekkich karabinek osobisty wyposażony w zakręcany zamek oraz system ACL, który pomaga w poprawnym pozycjonowaniu karabinka w czasie asekurowania.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Concept WG (Twist Lock)

Karabinek osobisty Climbing Technology Concept WG o praktycznym kształcie ułatwiającym operacje sprzętowe, wyposażony w wygodny w obsłudze, automatyczny zamek typu Twist Lock.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Concept TG (Triplex)

Climbing Technology Concept TG to zaawansowany karabinek typu HMS, który doskonale współpracuje z przyrządami asekuracyjnymi. Nowoczesny zamek Triplex jest łatwy w obsłudze i świetnie chroni przed przypadkowym otwarciem karabinka.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Pillar SG (Screw gate)

Climbing Technology Pillar SG to wykonany ze stopów lekkich wszechstronny karabinek owalnym kształcie, który znajduje zastosowanie w licznych aktywnościach.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Pillar WG (Twist Lock)

Climbing Technology Pillar WG to intuicyjny w użytkowaniu karabinek owalny, który jest wręcz niezbędną częścią szpeju podczas wspinaczki hakowej, wspinaczki wielkościanowej, eksploracji jaskiń czy akcji ratunkowych.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Pillar TG (Triplex)

Climbing Technology Pillar TG to owalny karabinek z najbardziej zaawansowanym zamkiem Triplex, który zapewnia szybką i wygodną obsługę oraz wysoki stopień bezpieczeństwa.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Pillar Steel SG (Screw gate)

Climbing Technology Pillar Steel SG to stalowy karabinek owalny zaprojektowany z myślą o pracy pod dużym obciążeniem.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Snappy SG (Screw gate)

Climbing Technology Snappy SG to jeden z podstawowych karabinków typu HMS w ofercie włoskiego producenta, który zapewnia dobrą współpracę z przyrządami asekuracyjnymi.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Snappy WG (Twist Lock)

Climbing Technology Snappy WG to niezawodny karabinek HMS z intuicyjnym w obsłudze zamkiem typu Twist-lock, który zapewnia maksymalny komfort obsługi w czasie górskiej działalności.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Snappy TG (Triplex)

Climbing Technology Snappy TG należy do grupy niezawodnych karabinków HMS. Model ten wyposażono w zamek typu Triplex z podwójnym zabezpieczeniem, dzięki czemu zapewnia bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Snappy Steel SG (Screw gate)

Climbing Technology Snappy Steel SG to wytrzymały stalowy karabinek HMS zaprojektowany do pracy przy dużych obciążeniach. Niezwykle wszechstronna konstrukcja znajduje zastosowanie przy pracach na wysokości, jak i w ratownictwie.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Snappy Steel TG (Triplex)

Climbing Technology Snappy Steel TG to stalowy karabinek HMS z nowoczesną, automatyczną blokadą zamka Triplex, która zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology D-Shape

Climbing Technology D-Shape to karabinek dysponujący zwiększoną wytrzymałością w osi podłużnej, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy z większym obciążeniem.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology D-Shape SG (Screw gate)

Climbing Technology D-Shape SG to D-kształtny karabinek z zakręcanym zabezpieczeniem zamka, stworzony do pracy pod dużym obciążeniem. Charakteryzuje się umiarkowaną wagą i wysoką wytrzymałością w osi podłużnej.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology D-shape TG (Triplex)

Climbing Technology D-Shape TG to bardzo wytrzymały karabinek stworzony do pracy pod większym obciążeniem. D-kształtny korpus zapewnia zwiększoną wytrzymałość, a automatyczny zamek Triplex oferuje maksymalne bezpieczeństwo.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Large TG (Triplex)

Climbing Technology Large TG to duży karabinek D-kształtny o wysokiej wytrzymałości, który jest wykorzystywany przy operowaniu ciężkimi ładunkami.

 • Dostępne kolory

Karabinek Climbing Technology Large SG (Screw gate)

Climbing Technology Large SG to wielozadaniowy karabinek o dużych rozmiarach, który znajdzie zastosowanie we wspinaczce górskiej i ratownictwie. Całość charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz dużym prześwitem.

 • Dostępne kolory