Kaski

Kask wspinaczkowy to podstawa każdej działalności w górach i skałach. Chroni głowę przed spadającymi odłamkami i pozwala na bezpieczne podążanie do góry. Niezbędny atrybut każdego wspinacza, zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Więcej informacji

Kask Climbing Technology Stark

Climbing Technology Stark to profesjonalny kask wspinaczkowy opracowany specjalnie z myślą o doświadczonych wspinaczach, aktywnych zarówno w górach, jak i na drogach sportowych.

  • Dostępne kolory

Kask Climbing Technology Venus Plus

Climbing Technology Venus Plus to idealny kask do parków linowych i szkół wspinaczki. Doskonale sprawdzi się również w czasie bardzo intensywnego wykorzystania podczas licznych aktywności górskich.

  • Dostępne kolory

Kask Climbing Technology Orion

Climbing Technology Orion to bardzo lekki kask wspinaczkowy zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa i fenomenalny wygląd. Niezbędny dodatek do ekwipunku podczas każdej górskiej wyprawy.

  • Dostępne kolory

Kask Climbing Technology Eclipse

Climbing Technology Eclipse to kask wspinaczkowy zaprojektowany z myślą o osobach o mniejszym obwodzie głowy oraz dzieciach. Dzięki niskiej wadze jest również często wybierany przez kobiety.

  • Dostępne kolory

Kask Climbing Technology Galaxy

Climbing Technology Galaxy to niezwykle wszechstronny, a zarazem najczęściej wybierany kask wspinaczkowy włoskiego producenta, który zabezpiecza już tysiące głów na całym świecie.

  • Dostępne kolory