Magnezja i woreczki

Odpowiednio osuszone ręce to gwarancja odpowiedniego chwytu w czasie każdej wspinaczki. Nic więc dziwnego, że wspinacze tak dużą wagę przykładają do odpowiedniego magnezjowania rąk.

Więcej informacji

Woreczek na magnezję Climbing Technology Cylinder

Klasyczny woreczek na magnezję Climbing Technology Cylinder to wybór większości wspinaczy. Średnie rozmiary oraz okrągły otwór zapewniają poręczność i wygodę użytkowania.

  • Dostępne kolory

Woreczek na magnezję Climbing Technology Trapeze

Climbing Technology Trapeze to woreczek oferujący bardzo łatwy dostęp do magnezji. Maksymalny komfort użytkowania podczas każdego pobytu w skałach czy na panelu.

  • Dostępne kolory

Magnezja Climbing Technology Mag Classic 450

Climbing Technology Mag Classic 450 to klasyczne magnezja w dużym opakowaniu. Świetne uzupełnienie zapasów dla wszystkich miłośników wspinaczki. Zapewnia fantastyczną przyczepność i pozwala optymalnie wykorzystać najmniejsze chwyty.

  • Dostępne kolory

Magnezja w płynie Climbing Technology Mag Fluid

Magnezja w płynie Climbing Technology Mag Fluid to najlepsze rozwiązanie, które pozwala zachować suche ręce i jednocześnie nie powoduje powstawania dużych ilości pyłu. Świetnie sprawdza się podczas treningów na panelu.

  • Dostępne kolory

Magnezja Climbing Technology Mag Chalkcoal

Wysokiej jakość magnezja włoskiego producenta w szarym kolorze, który lepiej sprawdza się w naturalnym otoczeniu. Pozwala zachować estetykę w ciemniejszych skałach i zapobiega wyraźnemu zaznaczaniu kolejnych chwytów.

  • Dostępne kolory

Magnezja Climbing Technology Mag Classic Ball 35

Magnezja w kulce to świetne rozwiązanie, które pozwoli nieco ograniczyć zapylenie. Optymalnie sprawdza się na panelu, ale również w skałach. Pozwoli utrzymać suchość dłoni nawet w cieplejsze dni.

  • Dostępne kolory