Przyrządy asekuracyjne

Przyrząd asekuracyjny to jedna z najważniejszych części szpeju każdego wspinacza. To od jego niezawodności zależy bezpieczeństwo, a także komfort wspinania. Oferując szeroki wybór przyrządów asekuracyjnych, marka Climbing Technology daje możliwość wyboru modelu idealnie dopasowanego do potrzeb każdego wspinacza.

Więcej informacji

Przyrząd asekuracyjny Climbing Technology Be-Up Kit

Climibing Technology Be Up Kit to fantastyczny zestaw na który składa się przyrząd asekuracyjny oraz niezawodny karabinek osobisty typu HMS Concept SGL. Doskonały wybór dla wszystkich wspinaczy poszukujących wszechstronnego przyrządu asekuracyjnego.

  • Dostępne kolory

Przyrząd asekuracyjny Climbing Technology Click Up Kit

Climbing Technology Click-UP Kit to świetny zestaw na który składa się nowoczesny przyrząd asekuracyjny oraz karabinek typu HMS, które zapewnia maksymalną wygodę i bezpieczeństwo we wspinaczce sportowej.

  • Dostępne kolory

Przyrząd asekuracyjny Climbing Technology Alpine Up

Climbing Technology Alpine Up to niezwykle zaawansowany przyrząd asekuracyjny oferujący wysoką wszechstronność. Pozwala na pewną asekurację prowadzącego, a także drugiego wspinacza w zespole.

  • Dostępne kolory

Przyrząd asekuracyjny Climbing Technology Be Up

Climbing Technology Be-Up to niezwykle dopracowany przyrząd asekuracyjno-zjazdowy współpracujący z szerokim zakresem lin. Fantastycznie sprawdza się zarówno w czasie wspinaczki sportowej, jak i tradowej.

  • Dostępne kolory

Ósemka Climbing Technology Otto Big

Climbing Technology Otto Big to klasyczny przyrząd asekuracyjno-zjazdowy z oferty włoskiego producenta sprzętu wspinaczkowego.

  • Dostępne kolory

Przyrząd asekuracyjny Climbing Technology Doble V-Row

Climbing Technology Doble V-Row to dopracowany kubek asekuracyjny o zoptymalizowanym kształcie, który pozwala na sprawne wydawanie luzu oraz bezpieczne wyłapywanie odpadnięć.

  • Dostępne kolory