Uprzęże

Bezpieczeństwo, wygoda i funkcjonalność to cechy najlepiej opisujące uprzęże wspinaczkowe Climbing Technology. Modele stworzone z myślą o profesjonalistach, jak i początkujących wspinaczach, pozwolą wybrać odpowiednią uprząż.

Więcej informacji

Uprząż Climbing Technology Torse

Climbing Technology Torse to uprząż piersiowa, która pozwoli na łatwiejsze zachowanie odpowiedniej pozycji w trakcie odpadnięcia czy dłuższego pobytu na linie.

  • Dostępne kolory

Uprząż Climbing Technology Tami

Climbing Technology Tami to ultralekka uprząż wspinaczkowa która doskonale sprawdza się w zastosowaniach wysokogórskich oraz skitoruingu. Niezwykle kompaktowe rozmiary po spakowaniu sprawiają, że niemal nie zajmuje miejsca w bagażu.

  • Dostępne kolory

Uprząż Climbing Technology Anthea SE

Climbing Technology Anthea to lekka damska uprząż wspinaczkowa o wszechstronnym zastosowaniu. Zaprojektowana do wspinaczki górskiej oraz lodowej doskonale sprawdzi się podczas całorocznej działalności w górach.

  • Dostępne kolory

Uprząż Climbing Technology On-Sight

Uprząż sportowa Climibing Technology On-Sight to lekkość i wytrzymałość połączone w jednym doskonałym modelu. Chętnie wybierana przez doświadczonych wspinaczy ceniących sobie dopracowane rozwiązania.

  • Dostępne kolory

Uprząż Climbing Technology Explorer

Climbing Technology Explorer to uprząż wspinaczkowa zaprojektowana z myślą o wykorzystaniu w szkołach wspinaczkowych, na sztucznych ściankach, a także przez wszystkich miłośników dróg typu via ferrata.

  • Dostępne kolory

Uprząż Climbing Technology Discovery

Climbing Technology Discovery to jedna z podstawowych uprzęży wspinaczkowych w ofercie włoskiego producenta. Wyśmienicie nadaje się do parków linowych, szkół wspinaczkowych oraz na via ferraty.

  • Dostępne kolory

Uprząż Climbing Technology Ascent Junior

Climbing Technology Ascent Junior to rewolucyjna juniorska uprząż wspinaczkowa zaprojektowana dla młodszych miłośników wspinaczki, którzy potrzebują bardziej rozbudowanego modelu.

  • Dostępne kolory

Uprząż dziecięca Climbing Technology Jungle

Pełna uprząż wspinaczkowa dla dzieci Climbing Technology Jungle to pewne zabezpieczenie najmłodszych pociech w trakcie pierwszych przygód wspinaczkowych.

  • Dostępne kolory